Technika prodlužování řas:

Nová moderní technika zahušťování a prodlužování je prováděna jemnou aplikací na vaše přírodní řasy. Syntetické řasy jsou vyrobeny z hypoalergeního monofilu nebo hedvábí a jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy, řasa na každou vaši řasu zvlášť.

Tyto řasy jsou vyráběny v různých délkách, síle a zakřivení, tím naprosto vyhovují každé zákaznici. Každá řasa kopíruje tvar přírodní řasy a v tom také spočívá jejich přirozené chování i vzhled.

Prodloužené řasy jsou lehké a lesklé, odolné vůči vodě a slzám a nezatěžují vaše přírodní řasy. Při správné aplikaci prodlužování řas metodou řasa na řasu se žádným způsobem nemůžou poškodit stávající přírodní řasy. Díky šetrné technice je možné řasy prodlužovat po neomezeně dlouhou dobu, aniž by se vlastní řasy poškodily. Spojení je neviditelné, přirozené a pevné. Vaše řasy rostou dle přirozeného cyklu i s novou řasou, pak vypadávají a to je čas na následné doplnění .

Aplikace:

Na každé oko se aplikuje minimálně 50-80 kusů řas. Záleží na hustotě řas zákaznice.

Řasy se aplikují 1 – 2 mm od pokožky, vůbec je neucítíte. Aplikace trvá přibližně 1 - 1,5 hodiny . Po celou dobu aplikace zákaznice leží na lehátku se zavřenýma očima. Po aplikaci budete poučena od vyškolené stylistky, jak o řasy pečovat.

U prodlužování a zahušťování řas je důležité si 24 hodin před aplikací nelíčit oči řasenkou-nepoužívat olejová odličovadla.

Doplnění by mělo proběhnout po 3 - 4 týdnech.

 

Výhody prodlužování řas:

Hlavní výhodou je, že se již nebudete muset každý den líčit řasenkou. Probudíte se s krásnými dlouhými a hustými řasami, vždy a za každých okolností budete upravená. Šetří váš čas.

 

Řasy, které pozvednou vaši krásu a sebevědomí. 

Rozmazlete se a buďte krásná!