Depilace voskem 

Pokud jste unavená z každodenního holení žiletkou, vsaďte na depilaci voskem a nechte si odstranit  chloupky i s kořínky.  Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení, nebo s použitím různých depilačních krémů.
Pokožka bez chloupků po depilaci voskem vydrží hladká 3 – 6 týdnů
Depilace voskem se používá téměř na všechny části těla počínaje obličejovými partiemi - knírek, přes ruce, zadeček, záda, až po nejčastěji depilovanou pokožku nohou a rukou.
Předem vám přiblížím každý nutný krok k perfektnímu výsledku!

  • Jak depilace voskem probíhá

Pro depilaci používám  zahřátý vosk vysoké  kvality pro citlivou pleť s bylinnými přísadami z aloe vera, depilační pásky s povrchově anestetickou složkou, protizánětlivé ošetření pokožky ( s mátou) po zákroku je samozřejmostí.

  • Před vlastní depilací

Před depilací by měla být pokožka zdravá, suchá a zbavená mastnoty.
Doporučuje se nechat narůst chloupky  do délky zrnka rýže, tzn. asi 5 mm. Příliš krátké chloupky se  na depilační pásky nezachytí.

  • Jak docílit (relativně) bezbolestné depilace

Při depilaci dýchejte zhluboka a relaxujte.  Nebuďte nervózní a nestyďte se. Pokud se opravdu  hodně bojíte bolesti, snězte půl hodiny před depilací analgetikum, které máte již vyzkoušeno na bolest, které by mělo vaši bolest snížit.  Někdo je citlivější a některé klienty bolest vůbec nepopisují.

  • Jak často chodit na depilaci

První depilace může být bolestivá, ale dobrou zprávou je, že chloupky pak rostou měkčí a dají se snadněji vytáhnout. Čím častěji docházíte na depilaci, tím je to snadnější a méně bolestivější. Při opakovaných procedurách dojde k zeslábnutí a zřídnutí nových chloupků. Na depilaci zajděte ve chvíli, kdy chloupky dorůstají do velikosti zrnka rýže(5mm). Interval návštěv je velmi individuální. Záleží na tom, jak rychle chloupky rostou. Většina žen má mezi depilací i několik týdnů volna :)

  • Co dělat  doma po depilaci voskem

Po depilaci je třeba udělat několik kroků, tak,  aby se zabránilo zarůstání chloupků ( ne každému  chloupky zarůstají).  Pouze někomu se na kůži objeví malinké  červené hrbolky  a to nastává  čas na vaši domácí  péči po depilaci. Hrbolky jsou způsobené růstem chloupků, které jsou uvězněné pod starými kožními buňkami. K důkladnému odstranění odumřelých kožních buněk používejte např. mycí houbu s  mycím gelem a omývejte  se krouživým pohybem „Pomáhá to zvedat chloupky a olupovat kůži,“. Většině lidí od zarůstání spolehlivě pomůže peelingový krém, jednou, maximálně dvakrát týdně. Zajistí odstranění staré kůže a chloupky se tak lépe dostávají na povrch.

  • Dodržujte tato  doporučení  po depilaci voskem:

Bezprostředně po depilaci voskem není vhodné vystavit pokožku slunečním paprskům ani chlorované vodě (v bazénu). Dopřejte své kůži alespoň 24 hodin na zklidnění. Odměnou Vám bude hladká a zdravá pokožka bez chloupků

  • CENÍK:

Místo ošetření
Nad rtem            50,-Kč
Podpaží           140,-Kč
Celé ruce         150,-Kč
Břicho              100,-Kč
Lýtka                200,-Kč
Celé nohy         400,-Kč
Ženská záda      300,-Kč
Mužská záda     400,-Kč
Jiné části těla po dohodě

    

  •