S ČÍM PRACUJI?

 

Pracuji s českou dermokosmetikou SynCare. Cílem péče dermo a bio kosmetiky SynCare není jen zdravá pokožka bez estetických defektů, ale i  spokojený zákazník.

 

Proč kosmetika přístrojová?

Přístrojová kosmetika se stala nezbytnou součástí kosmetické práce. Kosmetické přístroje zvyšují efektivitu a účinnost klasické kosmetické péče a přináší výrazně vyšší efekty.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle čistí pokožku hluboce, aniž by po hloubkovém čištění obličeje pleť zčervenala. Ultrazvukové působení odstraňuje odumřelé buňky z pleti, čímž poskytuje jasnější vzhled, zatímco vibrace umožňují odstranění komedonů bez stlačení. Špachtle pomáhá účinným složkám ve vodě rozpustných sérech a maskách dále pronikat zlepšením absorpce, účinkem a zajistit větší výsledky.

Účinky:

  •   Podporujte efektivní exfoliaci
  •   Usnadněte odstraňování nečistot a odumřelých buněk
  •   Zvyšuje přirozený přenos buněk

Výsledky na pleti:

  •   Tenčí a hladká kůže
  •   Poskytuje jasnou, vyrovnanou pleť
  •   Zlepšuje okysličení pleti
hydrodermabraze - Aqua peel

Kosmetická procedura hydrodermabraze nabízí neinvazivní ošetření pleti nové generace. Jedná se o kosmetický hit v oblasti omlazování a čištění přístrojovou technikou.

  • - hluboké čištění pórů
  • - rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť
  • - odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté
  • - hydratuje a detoxikuje plet'

 

Hydro-dermabrazní nástavce disponují abrazivními hroty, které umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění .Z hlavice tryská úzký pramínek vody a čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku pleti

Hydrodermabraze pomáhá řešit problémy související s poškozením slunečním zářením a hyperpigmentaci. Kromě toho vyhlazuje jemné vrásky, i u mastné pleti výrazně redukuje množství kožního mazu a zužuje rozšířené póry

Radiofrekvence

pracuje na  principu bipolární radiofrekvence s diamantovým efektem. Tepelná energie je účinně dopravována do aktivní vrstvy pokožky tzv. dermis. Radiofrekvence kombinuje dvě efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu  a pružnosti pokožky přesné zacílení radiofrekvenční technologie ke kolagenovým a elastenovým vláknům.

Ultrazvukový lifting

Ultrasonic - Mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných blánách a rohovité vrstvě kůže vlivem stanovených elektrických impulzů. Díky tomu dochází k vytvoření nových cest k zavedení aktivních preparátů bez nutnosti použití jehel. Je to ideální systém jak bojovat s celulitidou a redukovat vrásky.

Oxi injektáž séra

Pod vysokým tlakem je vstřikováno sérum společně s kyslíkem O2 do dermis. V rámci tohoto ošetření se aplikuje i Kyslíkový sprej + sérum dle výběru ( Rozjasňující s vitamínem C, Hydratační, pro mastnou pleť, Regenerační)

Hlavice  Chladící : Studené kladívko

Vybaveno  chladícím systémem, který zmírňuje podráždění a červenání pokožky, aplikace stahuje póry a urychluje metabolismus pokožky.

vyhlazení jemných vrásek
vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií
hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů
snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
zlepšení prokrvení
odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí)

 

Monochromatická led světelelná terapie :

• zvýšení účinků klasického kosmetického ošetření
• rychlejší regenerace po mezoterapii nebo zklidnění po chemickém peelingu
• výborná kombinace s BBGlow
• hojí jizvy a zklidňuje pleť
• zvyšuje elasticitu kůže 

 

Červené světlo - 630 nm, podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.
Žluté světlo - 590 nm, zlepšuje buněčný metabolismus, zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti, zpomaluje stárnutí kůže. Podporuje absorbci kosmetických přípravků.
Zelené světlo - 520 nm, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny, upravuje funkci kožních a mazových žláz. Vhodný pro všechny typy pleti.
Modré světlo - 470 nm, eliminuje škodlivé bakterie, antibakteriální a protizánětlivý účinek, akné a prevence proti vzniku akné. Zklidňuje pleť.


 

 

 

 

SPOLEČNÉ VLASTNOSTI DERMO A BIOKOSMETIKY SYNCARE

 

Převážně bez parfémů

96 % přípravků SynCare je bez parfémů. Tím se významně snižujeme riziko alergické reakce na dermo a bio kosmetiku SynCare.

 

Konzervační látky

Přípravky SynCare, spadají do kategorie bio kosmetiky s označením CPK nebo CPK BIO, neobsahují kosmetické konzervační látky. Další přípravky SynCare jsou konzervovány výhradně povolenými konzervačními látkami.

 

Garance netestování přípravků SynCare na zvířatech